شرکت های تولید کننده پروفیل های یو پی وی سی تمام پروفیل های مورد نیاز برای تولید درب و پنجره های یو پی وی سی UPVC را در اندازه های شش متری تولید می کنند.کارگاه های تولیدی بسته به نیاز هر پروژه پروفیل ها را خریداری کرده و کار تولید آغاز می گردد.

برای استعلام قیمت نمی توان قیمت خام این پروفیل های شش متری را مبنا قرار داد چرا که برای تولید محصولات باید مراحل مختلفی طی شود.برای اینکه بتوان از پروفیل های خام جهت تولید استفاده کرد ابتدا باید بر کل آیتم های یک پروژه را اندازه گیری کرده سپس اندازه ها را وارد نرم افزار هایی مانند iwindoor نماییم.در ادامه نرم افزار یک نقشه برش برای شروع کار تولید ارائه می دهد.

نمایی از نرم افزار آی ویندور

بعد از اتمام برش باید گالوانیزه در اندازه های مناسب برش داده شده و جهت استحکام سازی پروفیل ها ، پیچ گردد.تمام مراحل تولید درب و پنجره های یو پی وی سی را می توانید از قسمت صفحه اصلی سایت مشاهده کنید.

با توجه به مطالب ذکر شده برای قیمت گذاری هر متر پروفیل مصرفی علاوه بر قیمت خام باید هزینه هایی از قبیل ( متر طول گالوانیزه مصرف شده ،تعداد پیچ های مصرف شده ،هزینه های کارگری و … ) در نظر گرفته شود. میزان این هزینه بسته به هر کارگاه متفاوت است. کارگاه درب و پنجره سازی افق نوین با در اختیار داشتن تجهیزات به روز و مدرن به همراه پروفیل های درجه A نظیر پروفیل های شرکت دیوا DIVA ، بهترین تولیدات با تخفیف های مناسب را به مشتریان عزیز ارائه دهد .جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره و سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید.

رضاپور : ۰۹۱۱۷۴۲۴۸۱۹ -**- ۰۹۳۸۹۶۷۷۳۳۷

شفیعی : ۰۹۱۱۴۷۵۵۵۶۷ -**- ۰۹۱۱۲۱۰۵۷۹۳

آدرس کارگاه : مازندران – بابل – بخش بابلکنار – شهر مرزیکلا – جنب خیابان جنگلبانی – کارگاه تولید درب و پنجره یو پی وی سی UPVC افق نوین

بدون دیدگاه

نظر شما!!