چرا باید پروفیل یو پی وی سی دیوا را انتخاب کنیم ؟

مواد افزودنی به پروفیل ها :

در دنیای امروز از صنایع مواد غذایی گرفته تا سایر صنایع همواره وجود مواد شیمیایی بعنوان نگهدارنده یا سایر عناوین مصرف شده اند و استفاده از این مواد همواره نگرانی هایی بهمراه داشته است. صنعت تولید پروفیل های یو پی وی سی upvc از این قائده مجزا نبوده و مواد مختلفی برای بدست آوردن خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب جهت عرضه به بازار در مراحل تولید به مواد اولیه اضافه می گردد.

این مواد جهت افزایش خواص فیزیکی و شیمایی نظیر مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت در برابر تغییرات دمایی ، عدم خوردگی ، عدم حریق در آتش سوزی ها و … اضافه می گردند.امروزه اغلب شرکت های تولید کننده پروفیل های یو پی وی سی upvc از سرب بعنوان یکی از مواد افزودنی استفاده می کنند.سرب همواره از دیرباز ماده خطرناکی شناخته شده و حتی می توانند برای کودکان در سنین پایین مشکلاتی نظیر کم خونی بروز دهد.

راهکار شرکت تولید پروفیل دیوا :

شرکت دیوا با در اختیار داشتن جدیدترین دستگاه های تولید پروفیل های یو پی وی سی و مواد اولیه با فرمولاسیون جدید ، با حذف سرب از فرمولاسیون خود و جایگزین کردن کلسیم – زینک با سرب توانسته این نگرانی را از بین برده تا محصولی با کیفیت ارائه دهد. در ادامه برای آشنایی بیشتر می توانید بروشور تهیه شده را دانلود نمایید.

برای دانلود نسخه پی دی اف اینجا کلیک کنید. همچنین با کلیک بر روی عکس ها می توانید نسخه با کیفیت بالا را مشاهده نمایید.

 

بدون دیدگاه

نظر شما!!