مرحله سوم:مستحکم سازی و جوش پروفیل های یو پی وی سی

مرحله سوم:مستحکم سازی و جوش پروفیل های یو پی وی سی

با تحویل پروفیل های برش شده به واحد مستحکم سازی و جوش یکی از مهترین مراحل تولید پیگیری می شود. مرحله مستحکم سازی بدین صورت است که با جایگذاری آهن گالوانیزه با کیفیت و ضخامت مناسب در پروفیل های برش داده شده ، به استحکام حداکثری آن ها کمک می کند لذا حتما متذکر شوید که از آهن گالوانیزه استاندارد با ضخمات مناسب استفاده کننده تا در آینده به مشکلاتی دچار نشوید.

آهن های گالوانیزه برای ثابت شدن در پروفیل ها توسط پیچ های کوچک سر مته ای محکم می شوند لذا نکته بعدی که باید مطمئن شوید این است که از پیچ های استاندارد استفاده شود تا در آینده در اثر رطوبت یا باران دچار زنگ زدگی نشود .همچنین به تعداد مناسب در فواصل تعیین شده پیچ گردند تا به استحکام پروفیل کمک بیشتری کنند.

   بعد از آهنگ گذاری و پیچ کردن آن ها نوبت به اتصال و جوش این پروفیل ها به یکدیگر و تولید اولیه پروژه می باشد.در این مرحله اپراتور واحد جوش پروفیل های هر آیتم را جدا نموده و بر اساس نقشه شماتیک تهیه شده توسط نرم افزار کنار هم جوش می کند.

برای جوش اتصالات پروفیل های یو پی وی سی دستگاه های تمام اوتماتیک ، نیمه اتوماتیک و یا دستی در بازار موجود است .برای جوش ابتدا مسئول واحد جوش پروفیل ها در جای مورد نظر قرار داده و دستگاه با کمک باد و جک های هیدرولیکی آن ها در نگه می دارد. سپس المنت گرم شده مابین دو پروفیل قرار گرفته و بعد از مدت مشخصی جدا شده و دستگاه دو پروفیل ها به هم می فشارد تا جوش به طور کامل انجام گیرد.سپس برآمدگی های حاصل از جوش توسط دستگاه نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک پاک سازی شده و هم سطح پروفیل می گردد تا زیبایی کار دوچندان گردد.این مرحله یکی از مهمترین مراحل تولید درب و پنجره های یو پی وی سی می باشد چرا که تمام اتصالات پروفیل های به یکدگیر در این مرحله انجام شده که هر چه با دقت و ظرافت بیشتری صورت گیرد محصولات با کیفیت تری تولید خواهند شد.

ویدئو نحوه عملکرد دستگاه جوش پروفیل های یو پی وی سی upvc :

یک دیدگاه

  1. you’re really a good webmaster. The site loading speed is amazing. It seems that you’re doing any unique trick. Furthermore, The contents are masterpiece. you’ve done a excellent job on this topic!

نظر شما!!