شرکت تولید پروفیل دیوا

شرکت تولیدی و صنعتی دیوا، تولیدکننده پروفیل‌های یو‌پی‌وی‌سی (UPVC) جهت ساخت درب و پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی و محصولات چوب پلاست (WoodPlast)، در زمینی به مساحت ۵ هکتار در شهرک صنعتی بندپی شرقی بابل از آذرماه ۱۳۸۷ شروع بکار نمود.با توجه به توسعه روزافزون صنعت ساختمان کشور و با در نظر گرفتن نیاز این بخش برای بکارگیری مصالح نوین و استاندارد ساختمانی و خصوصاً اهمیت بیش از پیش توجه به بهره وری و بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی، شرکت دیـــوا اقــــدام به اخـــذ تکنولوژی تولید، ماشــــین آلات و تجهیزات مربوطه به طور کامل از شـــرکت های معتبرTechnoPlast & Cincinnati اتریش نموده است.

این شرکت با اتکاء به دانش فنی و سال ها تجربه شرکت های فوق اقدام به تولید پروفیل های یو پی وی سی جهت ساخت درب و پنجره های تک و دوجداره با بالاترین کیفیت و استاندارد روز جهان و با فرمولاسیون خاص شرکتChemson برای استفاده در شرایط مختلف اقلیمی ایران، نموده است.

همچنین با اتکاء به خلاقیت ایرانی ، شرکت مفتخر است برای اولین بار در ایران موفق به تولید پروفیل رنگی در طیف های خاکستری و کرم نیز گشته است.

با توجه به اینکه صنعت ساختمان کشور نیاز به پروفیلی داشت که بتواند هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ تنوع رنگ زمینه رفع نیاز واردات این محصول را از خارج از کشور فراهم سازد، دست به تحقیق و توسعه در رابطه با تولید پروفیل با کیفیت دیوا نموده است.

کلیه پروفیل های uPVC تولیدی شرکت دیوا، تحت نظارت و کنترل دقیق واحدهای آزمایشگاهی و کیفی با رعایت و لحاظ نمودن استاندارد معتبر RAL GZ716/1 تولید می گردند.

منبع : شرکت تولید پروفیل دیوا

 

یک دیدگاه

  1. محمد

    سلام ببخشید نمایندگی کرمانشاه دارین

نظر شما!!